Vai kāds zina, kas ir de la Zi?

Patreiz sevi varu raksturot tikai galējos īpašību intervālos. Es vairs neesmu jauna, bet vēl neesmu veca. Esmu sieviete, bet reizēm man trūkst sievišķības. Esmu mamma, bet jūtos kā bērns. Esmu daudz mācījusies, bet šķiet neesmu neko apguvusi. Gribu būt pieticīga, bet dzirdu sevī vēlmi būt bagātai, slavenai un varenai. Liekas, ka pareizi ir būt garīgai, bet vienkāršāk būt virspusējai. Esmu ierindas strādnieks, kas sapņo par brīvību un radošumu.

Manī ir tik daudz kā nesavienojama, bet tomēr es esmu veselums. Kādreiz domāju, ka esmu bezkaulu radījums, kurš kā ūdenzāle liecas uz jebkuru pusi, uz kuru straume nes. Tagad saprotu, ka esmu pārāk spītīga, lai pakļautos. Tas nozīmē, ka esmu cilvēks meklējumos, kas vēl nezina, kas viņš ir un ko vēlas.

Vienīgais par ko esmu droša – rakstīšu godīgi un pilnīgi atklāti. Dzīvē tāda vēl nemāku būt. Varbūt ar laiku tas pielips..
Šobrīd sevi nevaru attēlot kā vienu personu, tādēļ savu portretu izveidoju no divām personām, manī vienlaikus dzīvo kaut kas no Austras tantes (81 gads. Pārcietusi daudz. Var iztikt viena, bet patīk būt kopā. Sēžot viņai blakus var sajust dziļu mieru, kurai ir viedoklis par visu, tomēr nav vēlme par to kādu pārliecināt…) un Nila (1 gads. Viss viņa skatienam ir jauns. Viens jūtas bezpalīdzīgs, jo nespēj vēl sevi aprūpēt. Viņš vēl neko daudz nesaprot, bet zina skaidri, kad kaut ko grib, bet bieži kļūdās, jo tomēr negrib. Viņš visu laiku meklē labāko vietiņu, atrodas kustība, skrien prom, bet tad ar lielu brēcienu grib atpakaļ… )

Blogs savu misiju būs izpildījis tad, kad Austras tante un Nils būs pārtapis par vienu personu. Bet līdz tam…mēģināšu sevi veidot par CILVĒKU.

Blogā tiks izveidotas jomas, kurās de la Zi gribēs sasniegt jaunus apvāršņus. Vai tas izdosies… rādīs laiks un ieraksti.

Izdzīvo savu dzīvi!

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: