Mani hobiji ir…

.. grāmatu lasīšana, ceļošana un fotografēšana. Tā es rakstīju savā pirmajā CV. Tagad saprotu, ka zem šiem vārdiem bija tukša skaņa. Bet kaut ko jau vajadzēja ierakstīt. Kam šis ieraksts interesēja, galvenais lai labs strādnieks nevis labs atpūtnieks.

Hobiji jeb, pareizāk sakot, vaļasprieki var izteikt par cilvēku ļoti daudz. Vairāk pat par iegūto diplomu. Ja tev  nav vaļasprieks, ir tikai divas opcija, vai nu tev nav laika tiem, vai nu tu tos neesi atradis. Es ilgu laiku nebiju atradusi tādu īstu vaļasprieku. Ļāvos straumei, varēju sportot, bet neviena draudzene to nedarīja. Mākslas skolu pamet, jo likās, ka tā pārāk daudz laika mācībām atņem, jautāsiet vai tāpēc labāk mācījos, protams – nē! Liekas pat, ka rezultāts bija pretējs.

Un tā ar visiem hobijiem pēc kārtas. Savukārt tagad kožu pirkstos.. Iedomājos, ja toreiz, kad nopirku ģitāru, to būtu sākusi spēlēt, tad jau to darītu 5 gadus – PIECUS! Es jau būtu profiņš.  Bet tagad, ai, tagad jau es esmu veca, nav laiks, bērns jāvāc, mājas jākopj, jāmācās kaut kas, lai veiksmīgi atgrieztos darba tirgū, ar vīru arī gribas kādu brīdi kopā pabūt utt.

Bet redz ko jums teikšu – nav gan par vēlu!

Varbūt atkal peldu pa straumei, bet mani aizrauj fotografēšana. Un esmu apsolījusi, ka šajā blogā būs tikai manas bildes, tad nu varat tās kritizēt, lai ātrāk ko apgūstu.

Vairāk par klasisku lietu fotografēšanu man patīk materiāla struktūra. Ļoti patīk koka mizu plaisas, ķieģeļu siena, smilšu graudi, cilvēku āda – viss kas veido savu rakstu.

Uz nākamo nedēļu centīšos apgūt fotoaparāta funkcijas, jo līdz šim manas zināšanas aprobežojās ar  automātiskajiem režīmiem, man atlika tikai podziņu nospiest. Tad nu redzēsim, vai būs atšķirība!

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: